درباره نومــــان

نومان بـه معنای خانه ای نو، بـا ایده ای نوین و بیانی جدید در ارائه محصولات دکوراتیو و لوازم خانه و آشپزخانه، با پشتوانه‌ سال‌ها فعالیت و تجربه در کسب و کار‌های موفق خرده‌فروشی، فعالیت خود را از اسفند ماه 1398 در جزیره‌ی زیبای کیش آغاز نمود.
خانه نومان در غرب جزیره کیش واقع در منطقه درخت سبز مجموعه‌ای متنوع از محصولات مدرن از برند‌های مطرح دنیا، شامل مبلمان،‌ اتاق خواب، اتاق کودک، اتاق کار، مبلمان فضای باز، آشپزخانه، اکسسوری سرویس بهداشتی و حمام، اکسسوری و لوازم دکوراسیون منزل، روشنایی و ... را زیر یک سقف گردهم‌آورده و برای مخاطبین این فرصت را ایجاد کرده تا در محیطی آرام و زیبا به همراه مشاوران ما منزل خود را با طراحی مدرن بیارایند.

نومان در کنار ارائه محصولات مدرن از برند‌های مطرح دنیا، با ارائه مشاوره کارآمد به مشتریان جهت تامین نیاز‌های خاص خود، می‌کوشد تا راحتی حداکثری در خرید، لذت از خرید و ارتقا تجربه مشتری از خریدی با کیفیت را برای طیف وسیعی از مخاطبین فراهم آورد.
با وجود همزمانی افتتاح فروشگاه با پاندمی کرونا در ایران، نومان به سبب کیفیت و تنوع بالای محصولات، خاص بودن طراحی‌ محصولات و ارائه خدمات طراحی دکوراسیون داخلی، موفق به کسب جایگاه مناسبی در بین مخاطبان خاص و سخت‌پسند و البته رقبای خود شده است.
ارتقای کیفیت خدمت رسانی به مشتریان، در کاهش دغدغه‌های ایشان هنگام خرید، طراحی دکوراسیون و جابجایی محصولات خریداری شده، دغدغه تک تک افراد خانواده نومان است.