خدمـــات نومــــان

فروش حضوری:

بازدید و خرید حضوری از فروشگاه نومان، واقع در جزیره زیبای کیش، نه تنها تجربه متفاوتی برای انتخاب و خرید لذت بخش از بین مجموعه متنوعی از محصولات سبک زندگی امروزیست، که فرصتی استثنائی برای دیدن و آشنایی با ترند‌های روز دنیا در زمینه مبلمان و دکوراسیون خانه را هم فراهم می‌نماید!
مجموعه متنوعی از محصولات شامل: مبلمان، کالای خواب، کالای اتاق کودک، لوازم آشپزخانه، اکسسوری، لوازم دکوراتیو، اتاق کار و ... با دقت انتخاب شده و زیر یک سقف گرد هم آمده‌اند، تا تجربه مقایسه، انتخاب و خرید را با صرف کمترین زمان و انرژی ، دلچسب و راحت کنند.
همچنین خدمات حمل، ارسال و نصب محصولات، به منظور رفاه مشتریان محترم با استاندارد بالا در نظر گرفته‌شده‌است.


فروش غیرحضوری:

علاوه بر امکان خرید حضوری از فروشگاه، نومان بستر فروش غیرحضوری را به نحوی طراحی نموده، که ضمن امکان دیدن جزئیات طیف وسیعی از کالا‌ها بصورت غیرحضوری ، سفارش و ارسال محصولات با سهولت، کیفیت و صرف کمترین زمان برای مخاطبین فراهم شود.
به منظور راحتی و رفاه بیشتر کیشوندان عزیز به ویژه در دوره پاندمی، نومان امکان سفارش و ارسال محصولات را بصورت غیرحضوری تسهیل نموده‌است. تیم فروش نومان از طریق تلفن، اینستاگرام و واتس‌اپ مجموعه، آمادگی ارائه مشاوره در انتخاب ، ثبت سفارشات و ارسال کالا درب منزل مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن (همان روز یا حداکثر یک روز بعد از ثبت سفارش) و با کمترین هزینه را دارا می‌باشند.
مشتریان نومان فقط به جزیره‌ی زیبای کیش ختم نمی‌شوند. بسیاری از مشتریان خوش سلیقه و خاص پسند نومان در سراسر ایران حضور دارند. برخی از مشتریان گردشگران و بخش دیگر هم وطنانی هستند که از طریق شبکه‌های اجتماعی و یا وب‌سایت نومان با محصولات نومان آشنا شده‌اند. خرید کالاهای متنوع در زیر مجموعه‌های آشپزخانه، اکسسوری و دکوراتیو، روشنایی کالای خواب و حمام برای گردشگران و سایر مخاطبین نومان نیز تجربه متفاوت و لذت بخشی را رقم زده است.


تجربه خریدی تخصصی؛ خدمات مشاوره و طراحی دکوراسیون:

نومان با دارا بودن تیم طراحی مستقر در فروشگاه، فرصتی را برای مشتریان خود فراهم نموده که با کسب مشاوره تخصصی و بهره‌مندی از ایده های خلاقانه و نو در چیدمان خانه، پیش از خرید محصولات ، خانه خود را تجسم و انتخاب مطمئن‌تر و دلچسب‌تری را داشته باشند.
تیم طراحی نومان با درک نیاز‌های مشتریان، و احترام به سبک مورد پسند ایشان،. با استفاده از مهارت‌ها و دانش فنی خود و به پشتوانه تنوع خوب کالایی، نسبت به طراحی چیدمان فضاهای مورد نظر مشتریان اقدام می‌نمایند.
:خدمات طراحی نومان شامل

همراهی و ارائه مشاوره تخصصی در زمان انتخاب کالا‌ها در سطح فروشگاه بصورت رایگان -
خدمات طراحی اختصاصی، ارئه پیشنهاد چیدمان و انتخاب کالا، رنگ و متریال ویژه فضای مشتریان -
بازدید واحد و برداشت فضا (مسکونی/اداری) -
تهیه‌ و ارائه طراحی دو بعدی در دو الی سه طرح -
...تهیه‌ی فایل مود بورد جهت پیشنهاد سبک، متریال، تنالیته رنگی و -
تهیه‌ی و ارائه طراحی سه بعدی -